Szyszkowych ozdób ciąg dalszy

Powracam po dłuższej nieobecności. Nawet jak chcę, to nie udaje mi się być tu częściej. Z Wrotką mamy sporo pracy, cieszymy się bardzo, ale czasu na własne dekoracje w domu – brak. W przypływie energii zdecydowaliśmy się z mężem, odświeżyć ściany w sypialni. Skończyło się na tym, że na ścianie wylądowała tapeta. Pokój się powiększył i rozjaśnił. Dzięki tapecie nabyłam nowe tło do robienia zdjęć Uśmiech

No i wreszcie po miesiącu dłubania w szyszkach, zrobiłam jeden wianek. Tym razem taki bardziej klasyczny z dużymi szyszkami,orzechami, suszonymi pomarańczami i zieloną wstążką. Ciężko go było sfotografować, bo ciemno od kilku dni jest strasznie. Robiłam, co mogłam Uśmiech

DSC_3104k

DSC_3110k

koll1

DSC_3125k

kol3

A teraz pokażę Wam szyszkowe drzewka Uśmiech Z wielkim trudem zrobiłam trzy. Nie są może duże, ale pracy wymagają sporo. Do ich zrobienia wykorzystałam styropianowe jaja Uśmiech Tylko to miałam w domu. W ubiegłym roku zrobiłam drzewko na styropianowym trójkącie, ale jaja też się sprawdziłyUśmiech Pomalowałam je dla odmiany szarą i srebrną farbą i użyłam kolorowych brokatów.

DSC_3136k

kol4

kol5

DSC_3145k

kol6

DSC_3143k

Jeśli ktoś ma ochotę na takie szyszkowe jajo lub wianek – piszcie. Coś wymyślę dla Was Uśmiech

A tymczasem do następnego razu i bardzo dziękuję za odwiedziny i dobre słowo.

Justyna

***
Oceń ten artykuł:
[Total: 8 Average: 4.3]

Rekomenduję dalszą lekturę:

14 komentarzy

 1. Kochana piękne te drzewka !!!!!!!!!! Super :) Też takie kiedyś robiłam tzn podobne i wiem ile pracy kosztują ..podziwiam :) Super :)

 2. Jestem pełna zachwytu nad wiankiem i szyszkowymi drzewkami. Wspaniale wyglądają.
  Rodzicie przywieźli mi szyszki, spróbuje coś zrobić z nich :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  1. Dziękuję Martusiu, a tło to tapeta w dechy :-) Położyliśmy ją z mężem na ścianie w poziomie, a nie w pionie. Efekt nas zaskoczył bardzo pozytywnie, pokój wygląda jak nowy :-) przytulny. Kiedyś zrobię zdjęcia na blogu :-) pozdrawiam :-)

 3. Twoje wianki to mistrzostwo świata :)
  A kule z szyszek odgapiłam i już mam zrobioną, tylko jeszcze nie sfotografowaną :)))
  Zaciekawiłaś mnie tą tapetą w dechy położoną w ten sposób.
  Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *